Az Eagles győzelmével érdekesebbé tette csoportját

A „Dream Team-nek” becézett Philadelphia Eagles legyőzte az alapszakasz végére magára találó Miami Dolphinst. Az összecsapást a floridai alakulat kezdte jobban, ugyanis az első negyedben Brandon Marshall szerzett TD-t. A második 15 percben bedarálta ellenfelét az Eagles, amely három touchdownt szerzett, ebből kettőt LeSean McCoy futott és egy field goalt is értékesített, így a második félidőre 24-7-tel fordulhattak Michael Vickék. Az utolsó negyedben az Eagles védőfalembere, Phillip Hunt a saját end zonejában vitte földre a Dolphins irányítóját, J.P. Losmant, ezzel két pontot szerzett. Érdekesség, hogy Vick (203 yard, 1-1 TD-Interception) november 13-a után játszott ismét NFL mérkőzésen. A Dolphins-ból kiemelhetjük Reggie Bush-t, aki 103 yardot futott a mérkőzésen. Az Eagles védelme nagyszerű napot fogott ki, ugyanis Jason Babin (3 sack) és Trent Cole (3) vezetésével 9-szer vitték földre a Miami irányítóját.