Nyert a Broncos és a Chargers is

A Tebow-láz gyógyíthatatlan, ismét nyert a Denver Broncos. A coloradói alakulat és a Chicago Bears összecsapásán sokáig 0-0 volt az állás, majd elérkeztünk a harmadik negyedig. Marion Barber futott egy 9 yardos TD-t. A győzelem, azonban elmaradt, ugyanis jött az utolsó felvonás, ahol Tim Tebow és a Denver megrázta magát. Demaryius Thomas 10 yardos elkapott hatpontosa után Matt Prater 59(!) yardról értékesítette field goal kísérletét, ezzel döntetlenre mentette a mérkőzést. A hosszabbításban a Bears kezdhetett, de Barber kezéből kiütötte a labdát Wesley Woodyard, majd a szabad játékszert Elvis Dumervil kaparintotta meg. Prater ezúttal 51 yardról rúgta be a labdát, így a Denver folytatja menetelését.

A Denver egyik lemaradott üldözője a San Diego Chargers Philip Rivers vezetésével legyőzte a Buffalo Bills csapatát. Az irányító 240 passzold yarddal és 3 TD átadással fejezte be a mérkőzést.