NFL HUNGARY

2012.okt.07.
Írta: nflfan komment

A 19 órai mérkőzések eredményei

CINCINNATI BENGALS 13-17 MIAMI DOLPHINS INDIANAPOLIS COLTS 30-27 GREEN BAY PACKERS KANSAS CITY CHIEFS 6-9 BALTIMORE RAVENS NEW YORK GIANTS 41-27 CLEVELAND BROWNS PITTSBURGH STEELERS 16-14 PHILADELPHIA EAGLES WASHINGTON REDSKINS 17-24 ATLANTA FALCONS

Tovább
Címkék: alapszakasz

Vereség a Broncos ellen

Sajnos a Raiders múlt hét vasárnap elszenvedte idei harmadik alapszakasz vereségét a Denver Broncos ellen. Az eredmény sem megnyugtató, hiszen 37-6-ra kapott ki a csapat. Ez egy olyan este volt amikor semmi sem működött igazán. Vagyis csak egy darabig. Az első félidővel még nem volt…

Tovább

Nagyító alatt a Cleveland Browns

Pár szó következő ellenfelünkről, a Cleveland Browns-ról. Az NFL alapszakaszának 5. Játékhetén a Cleveland Browns csapata látogat a MetLife stadionba. A Browns az eddigi 4 mérkőzésen 4 vereséget szedett össze, de nem szabad, hogy pusztán a mérleg megtévesszen bennünket. Az…