Rövidebb kihagyással számolhat T.Y. Hilton is

Az Indianapolis Colts-nak a következő mérkőzéseken a legjobb elkapójuk nélkül kell megszerezni az idei első győzelmüket. A végső győzelemre is esélyes gárda nagy meglepetésre kikapott a Buffalo Bills csapatától ráadásul megsérült az elsőszámú elkapójuk T.Y. Hilton is.

Hilton térdsérülést szenvedett a mérkőzés negyedik negyedében. A jelentése szerint "csak" egy zúzódásról van így csak 1-2 meccset kell kihagynia az elkapónak. A 25 éves elkapó vasárnap csapatának legeredményesebb játékosa volt. 7 elkapásból (14 célbavétel) 88 elkapott yardot szerzett.

A Colts jövő hétfőn este a New York Jets csapatát fogadja hazai pályán majd a Tennessee Titans utaznak a harmadik játékhéten. Hilton távollétében az idei elsőkörös picknek, Phillip Dorsett kell előrelépnie és Donte Moncrief szerepkörét is ki fogják bővíteni. És a legfontosabb, hogy sokkal többet mutasson az offseasonban szerződtetett Andre Johnson aki nem volt túlságosan meggyőző az első Colts-os mérkőzésén.

(nfl.com, Fotó: aol.com)