NFL HUNGARY

2019.okt.23.
Írta: nflfan komment

Super Bowl MVP-t szerződtetett a Jaguars

A Jacksonville Jaguars megnyerte a vasárnapi Cincinnati Bengals elleni mérkőzést de a győzelemért nagy árat fizetett a csapat linebacker sora. A sok sérülés miatt erősítésre volt szükségük és választásuk a korábbi Super Bowl MVP-re, Malcolm Smith-re esett.

Tovább

A Patriots a Falcons kezdőelkapójával erősítette meg az elkapósorát

A New England Patriots elkapósorát igen erősen megerősítették miután tegnap sikerült megszerezniük az Atlanta Falcons kezdőjátékosát, Mohamed Sanu-t. A címvédő az idei évben már próbálkozott az elkapósor megerősítésén de az Antonio Bronw-n és Demaryius Thomas üzlet nem jött be nekik.

Tovább

A Cardinals is erősnek bizonyult a Giants-nek

Nagyon gyenge kezdés után sikerült felkapaszkodni, a jó sorozatunk azonban nem sokáig tartott és végül egy viszonylag sima vereséget szenvedtünk hazai pályán az Arizona Cardinals ellen. A végén még egy utolsó utáni esélyünk is lett volna fordítani, azonban a támadófalunk visszatért a néhány évvel…

Tovább

Belejött a Vikings, 72 pontos mérkőzésen nyert a Lions ellen

Sokáig fej-fej mellett haladtak a csapatok, de a Vikings a második félidőben sikeresen ellépett ellenfelétől, jött is a győzelem. Sorozatban harmadik meccsét nyerte meg a Minnesota Vikings együttese, miután 42:30 arányban idegenben legyőzte a Detroit együttesét. Fontos ez a siker, hiszen a…