Reggie Bush már nem szent

Reggie Bush a Miami Dolphins csapatánál folytatja pályfutását. A 26 éves futó a hírek szerint egy 10 millió dolláros és 2 éves szerződést köt új csapatával. Bush öt évet töltött a szenteknél és egy Super Bowlt nyert ezen időszak alatt. A tavalyi évben rosszul szerepelt csapatában és a pályán kívül is összeomlott körülötte minden.

A korábbi Heisman Trophy győztesnek (a legjobb egyetemi játékos kapja meg) tavaly vissza kellett adnia a díjat, ugyanis kiderült, hogy végzős évében több ajándékot fogadott el sportügynököktől, pedig a szabályok szigorúan tiltják ezt.

New Orleansban 11 milliót keresett volna csak a jövő évben és volt távozásának fő indoka. A fizetési sapka 120 millió amiből 104-et kihasználtak, így muszály volt elengedni Busht, hogy legyen mozgásterük.(nfl.com)