Nem bírt a Cardinals-al a Rams (videó)

Nem tudta átmenteni múlt heti formáját a St. Louis Rams, amely a New Orleans Saints legyőzése után vereséget szenvedett az Arizona Cardinals otthonában. Az elképesztő mérkőzésen a Rams védelme kétszer is a saját end zonejában vitte földre John Skeltont, amellyel négy pontot szereztek. Közel egy negyeden keresztül vezetett a Rams, mikor az utolsó játékrész 4:51 percében Larry Fitzgerald touchdownt szerzett, ezzel kiegyenlítve az állást. A mérkőzés a hosszabbításban dőlt el, nem is akármilyen játékkal ugyanis, Patrick Peterson egy 99 yardos punt visszahordás után szerzett hatpontost, amivel a Cardinals megnyerte az összecsapást. A győztes csapatból a sérült Kevin Kolbot helyettesítő John Skeltont emelhetjük ki. A második szezonját taposó QB 222 passzolt yarddal és 1 TD átadással zárta az összecsapást. A Rams-ből Steven Jackson nyújtott elfogadható teljesítményt. A liga egyik legjobb futója 130 yardot teljesített.

Forrás: sport365.hu