Mérkőzés összefoglaló: Eagles 23-38 Cowboys

A vasárnapi napon Dallasban elszenvedett 38-23 arányú vereség hatására talán már optimistább szurkolótársaink titkos rájátszás-reményei is kezdenek darabokra hullni. A meccsett mindenki most vagy soha stílusban kezdte. Pont a Dallas ellen kikapni, ráadásul úgy, hogy az első félidőben az állás csak 10-7 volt a Cowboyok javára. Mindenki azt hitte, végre mutatunk valamit. Egy időre el is hittük, mikor az első támadásunkban szépen haladva , vitatható, de csodaszép Touchdownt szereztünk. Sajnos később ismét elő jöttek a hibák. A támadófal úgy ahogy sikeresen vissza verte a Dallas-i védő fal próbálkozásait, aztán hirtelen mindenki azon kapta magát hogy Vick az öltöző felé tart. Mint kiderült agyrázkódást szenvedett, ezért jöhetett az idei drafton 3. körben draftolt Nick Foles, akihez az egész Eagles közösség nagy reményeket fűzött. A 3. negyedben egalizálták a Sasok az eredményt, az utolsó játék részre mindkét csapat 17-17 állással fordult. Foles első Touchdownja egyébként egy 44 yardos átadás volt Jeremy Maclin-nek.

A negyedik negyedben szét esett az addigi tartása a csapatnak, hibát hibára halmoztunk és sajnos a Turnoverek sem nekünk kedveztek. Foles interceptiont dobott, amit a Cowboys védője 6 pontosra (pick six) váltott. Az utolsó játékrészben 21 pontot kaptunk, érdekes módon egyiket sem a dallasi offense hozta össze, hanem a Special Team, és a Defense (7-14pont). Az Eagles ezután már csak egy TD-t tudott elérni, aminél Alex Henery kihagyta az extra pontot.