Kyle Rudolph agyrázkódást szenvedett

A Minnesota Vikings másodéves kiválósága talán hosszabb kihagyás elé néz. A vereség után sorra jönnek a rossz hírek. Először a safety Harrison Smith-nek kellett idő előtt elhagynia a pályát agyrázkódás miatt, ami miatt akár 1-2 mérkőzést ki kell hagynia. Most nemrég az is kiderült, hogy a TE Kyle Rudolph is agyrázkódást szenvedett a Bears elleni meccsen. Vikings oldalról egyetlen TD-t szerző tight end a negyedik negyedben volt kénytelen bemenni az öltözőbe, ahol már az MRI vizsgálatokból kiderültek, hogy agyrázkódása van.

Az amúgy sem bombaformában lévő támadósor most egy újabb ékkövet veszíthet el akár mérkőzésekre is. Rudolph idén eddig 39 elkapást 361 yardot és 7 TD-t szerzett. Ő csapatunk legveszélyesebb játékosa a 20 yardoson belül és az endzone-ban. Az idény elején jól indult a szezonja, aztán részben Ponder pontatlanságai és az offensive koordinátor rossz hívásai miatt teljesítménye visszaszorult, de az elmúlt két hétben ismét remek formában van. Csapatunk jelenleg 6-5 -el áll az NFC északi csoportjában, és most soron következő mérkőzéseinket a Packers és a Bears ellen játsszuk. Rájátszásba való bejutásunk egyre csökken és most elveszítjük egyik legnagyobb támadófegyver tényezőnket, pont ez hiányzik még.

Ha újabb hírek jelennek meg Rudolph állapotáról folyamatosan tájékoztatunk mindenkit.