Vikings 22, Panthers 10

Három mérkőzés, három győzelem, ma is brutálisat játszott a Vikings védelme, mely most győzelemmel ért fel.

A találkozót katasztrofálisan kezdtük és hamar 10 pontos hátrányba kerültünk. Egy safety, majd Sherels 54 yardos punt return TD jelentette a fordulópontot számunkra. A félidő után Rudolph elkapott TD-jével csak növeltük előnyünk, majd Walsh első elbénázott rúgása után 2 mezőnygólt is értékesített.

Persze nem értünk volna semmit az elképesztő védelmünk nélkül, akik 9 alkalommal sackelték Cam Newton-t és 3 labdáját is begyűjtötték. Ez és persze a Vikings dominanciája is kedvét szegte a hazaiaknak, akik 0 pontra voltak képesek 3 negyeden keresztül. Megvan a 3-0 -ás start, jöhet a negyedik siker a Giants ellen. Részletesebben hamarosan.