Lions 22, Vikings 16

Megvan zsinórban a harmadik vereség is, a Lions hosszabbításban felülmúlta a Vikings-t hazai pályán.

A Vikings-nak nincs még szerencséje sem. Hosszabbításban maradt alul a csoportellenfél Lions ellen, akik a ráadásban Tate elkapásával szereztek győzelmet érintő TD-t. Voltak biztató megmozdulások, de alapjaiban ugyanazok a hibák, mint az elmúlt két meccsen.

A támadófal valami életet mutatott a második félidőre, de nem volt elég. Rudolph TD-je után Walsh kapufát rúgott és csak mosolygott azon, hogy kihagyta, amivel végül is nem lett volna hosszabbítás és most már legalább fél órája a győzelmünknek örülnénk.

Ehelyett nem ez van. Persze nem feltétlen lehet csak őt hibáztatni, de mivel fognak találni egy bűnbakot, ezzel ő pont megfelelő célpontot szolgáltat. A mérleg ezzel 5-3, a Lions 5-4-re jött fel, már csak a Packers meccsét várjuk, hogy vajon nekik is meg lesz-e az 5. sikerük idén, ez esetben eléggé sűrű lesz az NFC NORTH mezőnye.